Panel autora Strefa autora Zaloguj się
A A A

Szablą i kosturem

Szablą i kosturem
10.00 pln
10.00 pln
Jeżeli posiadasz rabat indywidualny, przed dodaniem produktu do koszyka - zaloguj się

Szablą i kosturem

wydawnictwo: Self-Publishing
kupując teraz e-book (EPUB) zamiast 10.00 pln łącznie zapłacisz 9.60 pln
kupując teraz e-book (MOBI) zamiast 10.00 pln łącznie zapłacisz 9.60 pln

 Opis

 

 

Kolejna przygoda Jeremiego Sosnowskiego i Tomasza Kuczewskiego. W drodze do macierzystej chorągwi, na prośbę swego rotmistrza, odwiedzają pogrążoną w kłopotach rodzinę Wolińskich. Na miejscu okazuje się, że pan Woliński leży już w grobie a cichaczem mówi się, że został zamordowany mimo, iż wszystko wskazuje na samobójstwo… Kolejny kryminał osadzony w Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Czyli kolejna porcja pojedynków, intryg, zawiłych powiązań rodów szlacheckich bijących się o majątek. Książka nie tylko dla miłośników Rzeczpospolitej XVI i XVII wieku, ale też i miłośników kryminałów.
Spis treści
Preludium.
Wdowi grosz.
Zajazd.
Śledztwo.
Mnisi kostur.
Finisz.
Kolejna przygoda Jeremiego Sosnowskiego i Tomasza Kuczewskiego. W drodze do macierzystej chorągwi, na prośbę swego rotmistrza, odwiedzają pogrążoną w kłopotach rodzinę Wolińskich. Na miejscu okazuje się, że pan Woliński leży już w grobie a cichaczem mówi się, że został zamordowany mimo, iż wszystko wskazuje na samobójstwo… Kolejny kryminał osadzony w Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Czyli kolejna porcja pojedynków, intryg, zawiłych powiązań rodów szlacheckich bijących się o majątek. Książka nie tylko dla miłośników Rzeczpospolitej XVI i XVII wieku, ale też i miłośników kryminałów.
Spis treści

Preludium.
Wdowi grosz.
Zajazd.
Śledztwo.
Mnisi kostur.
Finisz.

 

 O autorze

Maciej Janusz Różalski

Maciej Janusz Różalski

Maciej Janusz Różalski – z urodzenia Warszawiak, z zamieszkania Ożarowianin i Mazowszanin, z wykształcenia finansista i księgowy, z zamiłowania działacz społeczny, goista, felietonista i pisarz. Felietony można znaleźć na prywatnym blogu, ale również w Studiu Opinii Stefana Bratkowskiego, w Salonie24 i na blogach Newsweeka.

 

 

Czytaj więcej

 Opinie i oceny

Jeśli masz opinię na temat powyższego produktu, podziel się nią z innymi. Możesz rówież ocenić ten produkt.

Autor:
Opis:
Ocena:
 
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie akceptujesz to (NACIŚNIJ W CELU AKCEPTACJI). Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.