Panel autora Strefa autora Zaloguj się
A A A

Przez pomyłkę

Przez pomyłkę
24.90 pln
brak
27.90 pln
brak
24.90 pln
brak
24.90 pln
brak

Przez pomyłkę

wydawnictwo: wydawnictwo 110 procent
kupując teraz e-book (PDF) zamiast 24.90 pln łącznie zapłacisz 23.90 pln
kupując teraz audiobook (MP3) zamiast 27.90 pln łącznie zapłacisz 26.78 pln
kupując teraz e-book (EPUB) zamiast 24.90 pln łącznie zapłacisz 23.90 pln
kupując teraz e-book (MOBI) zamiast 24.90 pln łącznie zapłacisz 23.90 pln

 Opis

Suchodół. Mała, spokojna miejscowość pod Poznaniem. Gdy zaczynają umierać jej mieszkańcy, prawie nikt nie widzi w tym nic dziwnego, bo niby dlaczego, skoro wszyscy zmarli w naturalny sposób lub w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Nikt poza Dorotą Czerwińską, która na własną rękę podejmuje się wyjaśnienia ich śmierci. Jej policyjny nos podpowiada, że coś jest nie tak. Czy ma to coś wspólnego z wydarzeniami sprzed 18 lat? Czy ktoś mści się za śmierć niewinnie zabitej dziewczyny? Jeśli tak, to kto i dlaczego czekał tak długo, aby wymierzyć sprawiedliwość.

 

 

Audiobook

Czas: 7 godz. 9 min.

Czyta: Filip Kosior

 Opinie i oceny

Jeśli masz opinię na temat powyższego produktu, podziel się nią z innymi. Możesz rówież ocenić ten produkt.

Autor:
Opis:
Ocena:
 
na

Przez pomyłkę

głosowało 1 osób oceniając publikację na 5.00
Ewelina-czyta (2021-08-10 11:18:50)
Choć Pani Agnieszka wydała już dwa poradniki, to "Przez pomyłkę" jest jej kryminalnym debiutem. Powieść jest rewelacyjna, trzyma w napięciu niemal od początku, jest nieprzewidywalna i zaskakująca, a opisywane wydarzenia na pierwszy rzut oka wydają się zupełnie niepołączone. Nie dajcie się jednak zwieść i skupcie się na lekturze, bo zakończenie (swoją drogą świetne) połączy wszystkie wątki w spójną i klarowną całość. Głównych postaci jest sporo. Niejednoznacznych, poranionych psychicznie, niejednokrotnie także fizycznie. Ich dusze przepełnione złem i chęcią zemsty wymagają sporej dawki skupienia, bo łatwo się pogubić w ich życiorysach, motywach i emocjach- w pewnym momencie musiałam się cofnąć o kilka stron, by wrócić na właściwe tory dedukcji i choć odrobinę ich zrozumieć. Są doskonale wykreowani, autentyczni w swych relacjach i uczuciach. Fabuła zaskoczyła mnie wiele razy, autorka miesza wątki, urywa snutą historię w najmniej spodziewanym momencie, ale wypływa ona pon
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie akceptujesz to (NACIŚNIJ W CELU AKCEPTACJI). Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.