A A A

Przyciąganie niebieskie

Przyciąganie niebieskie
12.00 pln
brak
12.00 pln
brak
12.00 pln
brak

Przyciąganie niebieskie

wydawnictwo: e-bookowo

 Opis

„Przyciąganie niebieskie” Renaty Górskiej to powieść obyczajowa o dojrzewaniu psychicznym i duchowym.

 

Dominika jest zwyczajną „dziewczyną z sąsiedztwa”, nie wyróżniającą się ani w dobrym, ani też w złym. Poznajemy ją u schyłku lata i będziemy towarzyszyć jej przez następny rok, który dla niej jest zarazem ostatnim rokiem studiów. Nie tylko z tego powodu czas ten stanie się decydujący dla jej przyszłości. Poprzez wydarzenia, których doświadczy Dominika lub bliskie jej osoby, zacznie uświadamiać sobie własne braki i skrywane pragnienia. Będzie musiała dokonać ważnych wyborów.

 

Wydawałoby się, że "Przyciąganie niebieskie" to opowieść jakich wiele. Cóż zatem jest takiego w tej historii, by mogła nas zaciekawić? Czy będzie to wewnętrzna przemiana bohaterki od zagubienia i niepewności do przejęcia odpowiedzialności za siebie? A może jej poszukiwania szczęścia i sensu istnienia? Jaką rolę odegra tak bardzo zróżnicowane otoczenie dziewczyny; czy wciągną nas wydarzenia, nie bez napięcia, dramatów i zagadek? Być może zaś po prostu polubimy tę powieść, ponieważ odnajdziemy w niej własne rozterki?

 

 

Renata Górska Przyciaganie niebieskie demo by Katarzyna Krzan

 Opinie i oceny

Jeśli masz opinię na temat powyższego produktu, podziel się nią z innymi. Możesz rówież ocenić ten produkt.

Autor:
Opis:
Ocena:
 
Waldemar (2013-01-23 16:58:41)
„Przyciąganie niebieskie”… hmmm przyciąganie. Dlaczego czytałem, czemu mnie przyciągnęło? Bo lubię sposób pisania autorki (oczywiście nie bez zastrzeżeń :-), bo pisze o miejscach które mogłyby być moimi, bo pisze w klimacie jaki mi pasuje, bo pisze o czarnym i białym ale i o odcieniach szarości… W przyciąganiu mamy to wszystko… Jest dziewczyna, główna bohaterka – ta dobra (niby zwykła osóbka ale też lubiąca trochę zaszaleć – ciągle mam przed oczami jej taniec), jest on – hmm z początku nijaki charakter chociaż z przewagą czarnego ale nie mogę przecież uprzedzać faktów. Są inni bohaterowie zwariowana przyjaciółka niby nie cofająca się przed niczym aby zaznać szczęścia aczkolwiek… znów nie mogę powiedzieć zbyt dużo. I pojawiają się oni. Ci inni. Dziwni wydawałoby się. W świecie bezdusznym osoby z duszami. Nie pozbawieni wad, humorów ale ci z jasnej strony życia. I następuje splot okoliczności który łączy ciemność, szarość, biel z oślepiającym światłem. Okazuje się, że można żyć po swoje