A A A

Aż do skończenia świata

Aż do skończenia świata
15.00 pln
brak
15.00 pln
brak
15.00 pln
brak

Aż do skończenia świata

wydawnictwo: e-bookowo

 Opis


Pewnego dnia w niewielkim miasteczku przychodzi na świat dziewczynka, w której narodzinach biorą udział niezwykłe istoty….

Mija 18 lat i dokładnie w dniu swoich urodzin- Stella z ogromnym zdziwieniem dostrzega siedzącego na komodzie w jej pokoju anioła!

Ale cóż to jest  za anioł!!!

Rozczochrany, w połamanych okularach i zbyt krótkiej szacie a w dodatku równie zdziwiony zaistniałą sytuacją , jak dziewczyna.

W tym samym czasie kilka wysoko postawionych aniołów – a wśród nich – i ten mroczny, potępiony, ten, którego wszyscy się boją – knuje skomplikowaną intrygę.

Kim jest Stella?

Dlaczego widzi anioły?

Jaki los jest jej pisany i co mają z tym wspólnego anioł śmierci i Lucyfer?

Tego dowiecie się czytając  moją powieść.

Intrygującą, ale i pełną humoru. Trzymającą w napięciu, ale i nie pozbawioną głębokich treści – historię o aniołach, dziewczynie i miłości silniejszej niż śmierć….

Serdecznie polecam!

 


 Opinie i oceny

Jeśli masz opinię na temat powyższego produktu, podziel się nią z innymi. Możesz rówież ocenić ten produkt.

Autor:
Opis:
Ocena:
 
na

Aż do skończenia świata

głosowało 3 osób oceniając publikację na 4.33
Anonim (2015-01-01 14:22:00)
Hej! Dodajcie książkę do gatunku : Anioły, lub fantasy na stronie wydawnictwa, bo ciężko ją inaczej znaleźć! A jest warta przeczytania. Poczytajcie opinie choćby w portalu : Lubimy czytać. pl. !
Andrzej (2013-05-13 22:01:49)
Opowieść o miłości nie z tej ziemi, bo pomiędzy aniołami - dobrymi i upadłymi. Książka opowiada o pokonywaniu przeszkód na drodze najpiękniejszego z uczuć. "Bo miłość cierpliwa jest, łaskawa jest ... nigdy nie ustaje ... wszystko przetrzyma ...." Zachęcam autorkę do podjęcia większego wyzwania - może spróbuje Pani napisać nie tylko o tym jak pokonywać przeszkody w dążeniu do celu, ale jak żyć według własnych poglądów w zgodzie z prawami ludzkimi i boskimi. Dni, tygodnie, lata, życie całe. Trudno sprzedaje się taki temat ale może jednak ...?
ewa (2013-03-04 22:17:59)
Mnie się podobało piękna opowieść o miłości,tęsknocie,wytrwałości.Pełna istot nie z tej ziemi ale jak że nam bliskich i ludzkich .Polecam na weekend.