A A A

Po prostu posadź

Po prostu posadź
39.00 pln
brak

Po prostu posadź

wydawnictwo: Self-Publishing

 Opis

E-book „Po prostu posadź. Jak zacząć uprawiać własne warzywa” to propozycja dla wszystkich początkujących miejskich ogrodników, zarówno tych, którzy dopiero zamierzają postawić pierwsze kroki w ogrodniczym świecie, jak i dla tych, którzy takie próby mają już za sobą. Publikacja jest wypełniona praktyczną wiedzą i poradami z zakresu zakładania warzywnika, podpowiedziami technicznych rozwiązań przydatnych w ogrodzie, poradami odnośnie siewu i sadzenia roślin oraz opieki nad nimi. Drugą część e-booka stanowi opis najczęściej popełnianych błędów oraz sposobów ich uniknięcia. Znalazły się tam także patenty na uprawę najbardziej popularnych warzyw. Całość uzupełniają zdjęcia z ogrodu autorki oraz rysunki wykonane przez Katarzynę Barej.

Jeśli chcesz założyć własny warzywnik i nie wiesz od czego zacząć, albo po pierwszych próbach czujesz lekkie zniechęcenie, ta pozycja jest właśnie dla Ciebie.

 

 Opinie i oceny

Jeśli masz opinię na temat powyższego produktu, podziel się nią z innymi. Możesz rówież ocenić ten produkt.

Autor:
Opis:
Ocena:
 
na

Po prostu posadź

głosowało 3 osób oceniając publikację na 1.67
Agata (2021-11-08 00:20:49)
Z całym szacunkiem ale książka nie warta tych pieniędzy! Dużo tekstu mało niestety treści. Zdjeciami braków w wiedzy się nie nadgoni.
Przemek (2021-11-05 23:04:16)
Książke przeczytałem bo kupiła ją koleżanka. Cieszę się że nie wydałem tyle pieniędzy na tego typu pozycje. Poza wpadającymi w oko zdjeciami mało naprawde wartościowych rzeczy można znaleźć. Duzo tekstu malo treści. Autorka ma chyba bardzo duże o sobie mniemanie tylko dlatego ze wyrosła jej pietruszka. W dzisiejszych czasach każdy może byc specjalistą od wszystkiego...
Marta (2021-09-09 06:41:01)
Czytałam, nie do końca zgadzam się z poradami bo sama jestem ogrodnikiem z wykształcenia. Cena jest wygórowana i nieadekwatna do treści. Nie sądzę, aby autorka była z wykształcenia ogrodnikiem na co wskazuje treść i styl pisania. Więcej informacji można znaleść w internecie za darmo. Osobiście choć nie jestem bardzo rozczarowana, to 39 złotych jest nieadekwatne do zawartości. Widac brak specjalizacji autorki.