Panel autora Strefa autora Zaloguj się
A A A

T.T. Turman

T.T. Turman

T.T. Turman

Aktualnie przeżywam kryzys wieku średniego, mieszkam na wsi, pracuję w szeroko rozumianej sferze publicznej, studiowałem na kierunkach humanistycznych (?) i w Warszawie i w Łodzi i w Poznaniu.

Jak do tej pory publikowano moje teksty wyłącznie w pismach naukowych, aczkolwiek karierę zawodową zaczynałem w prowincjonalnym (może złe słowo) piśmie. Jestem Wielkopolaninem, ale w każdym województwie wytrzymuję góra 5 lat. Często podróżuję wtedy mam czas by poukładać sobie w głowie, to co przeżyłem.

Obecnie mieszkam i pracuję na Mazowszu. Staram się dbać o swoją prywatność, ale różnie z tym wychodzi... . Turman to pseudonim zawierający człon nazwy miasteczka z którego pochodzę. Kilka razy byłem w szoku, ile ludzie z którymi pracuję wiedzą o mnie z...  internetu. Single, to cykl opowiadań o osobach samotnych, z różnych powodów. Są tam i kobiety i mężczyźni.

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/tt-turman.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie akceptujesz to (NACIŚNIJ W CELU AKCEPTACJI). Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.