A A A

Tomasz Smykowski

Tomasz Smykowski

Tomasz Smykowski

absolwent studiów informatycznych na UKW, specjalizacja informatyzacja przedsiębiorstw, członek ISOC. Od 7 lat zawodowo zajmuje się jako programista rozwijaniem projektów informatycznych, w tym od 2 lat społecznościowych, które zanotowały ponad 3 mln odsłon miesięcznie.
Twórca kreatora Zakładka Polishwords. Współpracował z PC World Computer i jest byłym redaktorem technologicznym magazynu Webhosting. Autor książki "Podręcznik tworzenia stron internetowych na Facebooku" i e-booka "Jak promować firmę na Facebooku".
Trener szkolący pracowników firm i instytucji w zakresie wykorzystania Facebooka w marketingu i PR-rze. Prowadził bardzo wysoko ocenione przez uczestników szkolenia z Praktycznego wykorzystania Facebooka w marketingu i reklamie dla Tatrzańskiego Parku Narodowego, Czechowickiej Fabryki Zapałek, Agencji KonkretPR , ZPUE Holding, Biura Usług Turystycznych BUT, Logos Tour, Holiday Inn Kraków, Andropol, PPH Varia Sp. z o.o., Urzędu Miasta w Piekarach Śląskich oraz dla klientów indywidualnych.

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/tomasz-smykowski.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Self-publisher

Lista publikacji: