A A A

Szymon Kurowski

Szymon Kurowski

Szymon Kurowski

Urodziłem się w 1998 roku w Katowicach, gdzie zaczęła się moja przygoda ze sportem. W wieku sześciu lat zostałem posłany na basen i tak zakochałem się w pływaniu, że podporządkowałem moje życie tej dyscyplinie. Na każdym poziomie mojej edukacji wybierałem szkołę pod trenowanie by móc kontynuować moją pasję, dlatego obecnie jestem studentem Akademii Wychowania Fizycznego.
Od małego jestem kreatywny i mam wiele zainteresowań, jednym z nich było czytanie książek. Im więcej czytałem, tym bardziej sam chciałem stać się autorem. Nie miałem jednak dobrego pomysłu i każdy projekt, odkładałem na bok. Z czasem jak dorosłem, zacząłem interesować się psychologią w sporcie. Było mi to bliskie bo sam trenowałem i musiałem się motywować do dużego wysiłku. W ten oto sposób zrodził się u mnie pomysł by wykorzystać moje doświadczenie i zdobytą wiedzę do napisania niezwykłej serii książek.
Nie ograniczam się jednak w jednej tematyce, mam wiele pomysłów, które skrupulatnie realizuje. Wierzę, że ciężką pracą, można osiągnąć wymarzony sukces.

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/szymon-kurowski.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Self-publisher

Lista publikacji: