Panel autora Strefa autora Zaloguj się
A A A

Szymon Chwaliński

Szymon Chwaliński

Szymon Chwaliński

Nie próbuję kogoś kopiować. Moim stylem są emocje. Nazywam się Szymon Chwaliński. Mam 21 lat i od dzieciństwa próbuję napisać coś, z czego będę w pełni zadowolony. Na swoim koncie nie mam żadnych wielkich osiągnięć. Staram się napisać to, co widzę we własnych snach. Moje światy różnią się tym, że nawet w pomieszczeniach można wyczuć dziwną i niezrozumiałą wiązkę uczuć. Uwielbiam pierwszą osobę i czas teraźniejszy. Wierzę, że w ten sposób widzę o wiele więcej. Przekazuję akcję niemal na żywo.

Lubię dawać do myślenia czytelnikowi. Wolałbym, żeby to on stworzył dla siebie świat, który mu przedstawiam. Żeby się doskonalić, być coraz lepszym w pisaniu wybrałem się na studia na Wydziale Filologicznym na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiuję Publikowanie Cyfrowe i Sieciowe, gdzie codziennie poznajemy tajniki pracy w wydawnictwie. Dużo akcji i emocji oraz oszczędność w opisie, tak w skrócie wygląda moje pisanie.

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/szymon-chwalinski.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Self-publisher

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie akceptujesz to (NACIŚNIJ W CELU AKCEPTACJI). Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.