A A A

Piotr Majda

Piotr Majda

Piotr Majda

Przede wszystkim każdy kto mnie zna osobiście potwierdzi, że nie mam problemów z kobietami. Jednak nie zawsze tak było…

 

Od momentu moich narodzin w 1989 roku do dziś wydarzyło się sporo ciekawych rzeczy. Od podstawówki w której byłem nieśmiałym i cichym chłopcem do czasów szkoły średniej w której stałem się najbardziej rozpoznawalną osobą. Mimo moich buntowniczych zachowań to właśnie w szkole średniej zacząłem dorabiać sobie sprzątając w filii pewnej dużej gazety. Kilka lat później zacząłem prace w konkurencyjnym dzienniku jednak już jako dziennikarz, a nie chłopiec od miotły.

Przechodziłem przez różne stopnie poszukiwania swojej osobowości i życiowej drogi. Religie, sporty, wygląd, rówieśnicy. To wszystko wyostrzyło mój charakter i sprawiło, że stałem się bardzo charyzmatyczny. Jednak to co najważniejsze czyli odnalezienie swojego prawdziwego ja przyszło wiele lat później.

Po ukończeniu szkoły zacząłem studia na Uniwersytecie Gdańskim, które po roku przerwałem. Wtedy też założyłem swoją pierwszą firmę: Induset Consulting, która zajmowała się doradztwem gospodarczym. Nie odniosła wielkiego sukcesu, ale dużo mnie nauczyła. Potem przyszła cała kanonada różnych zawodów takich jak ochroniarz, trener sztuk walk, instruktor tańca, wychowawca, pracownik biurowy. Zarabiałem również na stronach internetowych. Później zacząłem wchodzić na poważniejsze zawody jak prezes stowarzyszenia, dziennikarz, asystent posła i senatora, aż znowu przyszedł czas na własną firmę – klubo kawiarnię Tao Space. To właśnie ten etap i jego niepowodzenie sprawiło, że zacząłem się zmieniać, a wszystko co do tego doprowadziło umieściłem w tej książce.

Zawsze dbałem też aby moje życie było ciekawe również poza szkoła czy pracą. Moją największą miłością były sztuki walki, którymi zajmowałem się już od małego dziecka. Pierwszy dyplom z zawodów pojawił się u mnie w 1998 r. czyli gdy miałem 9 lat. Poznałem bardzo wiele styli, a moje umiejętności przyciągały wiele osób , które chciały się ode mnie uczyć. Z mojej piwnicy w której trenowaliśmy wyszli nie tylko faceci, którzy nabrali niesamowitej pewności siebie, ale również przyszli mistrzowie zajmujący pierwsze miejsca w najbardziej wymagających zawodach w Polsce. W 2009 r. zdobyłem vice-mistrzostwo Polski w sztukach walki na zawodach typu full contact. Po walce finałowej zacząłem kuleć i w szpitalu okazało się, że miałem zmiażdżony piszczel. Ta kontuzja zmusiła mnie do odpoczynku od tej dyscypliny sportowej, którą zajmowałem się całe dotychczasowe życie.

Przypadkiem trafiłem na plakat pierwszej szkoły tańca, która otwierała się w moim mieście. Wydało mi się to całkiem interesujące, zwróciłem na to uwagę kolegi, który tylko na mnie spojrzał i pokiwał z niedowierzaniem głową. Mimo to zacząłem uczestniczyć w zajęciach, ale powoli wracałem do treningów sztuk walk. Nie mogłem sobie wyobrazić, że miałbym je zostawić. Z czasem jednak to taniec zaczął zajmować główne miejsce w moim życiu i w końcu to właśnie jemu się poświęciłem.

Kilka miesięcy temu wraz z grupą zajęliśmy pierwsze miejsce na XIII Ogólnopolskich Konfrontacjach Zespołów Tanecznych w Bydgoszczy, a po drodze zaliczyliśmy kilkadziesiąt większych i mniejszych występów. Tęsknię za walkami, ale musiałem coś wybrać. Inaczej nie miałbym sukcesów w żadnej z tych dziedzin. Dziś skupiam się głównie na prowadzeniu zajęć z Hip-Hopu i Jazzu, ale scena wciąż chętnie odwiedzam gdy tylko nadarzy się okazja ;)

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/piotr-majda.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Self-publisher

Lista publikacji:


e-book (PDF)e-book (EPUB)e-book (MOBI)
Książę życia
Książę życia