Panel autora Strefa autora Zaloguj się
A A A

Monika Wiśniewska

Monika Wiśniewska

Monika Wiśniewska

Monika Wiśniewska jest profesjonalistką od rozwoju biznesu i pisarką z tytułem magistra. Przeprowadziła się do Anglii w 2004 r., krótko po tym, jak Polska weszła do Unii Europejskiej, gdzie zaczęła pracować od podstaw kariery zawodowej, aby w końcu zostać odnosząca sukcesy przedsiębiorcą, autorką-wydawcą i life coachem, inspirując innych do podążania za marzeniami.

 

W 2018 roku napisała w języku angielskim książkę ‘Polish Girl In Pursuit of the English Dream. W swojej autobiografii odważnie opisała trudną, nową rzeczywistość dla emigranta po przybyciu do Anglii i zaczynanie całego życia od zera. W swoich wspomnieniach podzieliła się także niezliczoną ilością refleksji na temat pogoni za celem życia, pracy, Brexitu oraz miłości i związków. W 2019 jej książka została również wydana w języku polskim jako Polska Dziewczyna W Pogoni Za Angielskim Snem.

 

W swoich intymnych i inspirujących wspomnieniach opisała przede wszystkim swoją podróż do samopoznania i duchowego oświecenia, odważnie używając przykłady z własnych doświadczeń, pokazując tym samym, że każdy może poczuć bezwarunkową miłość do siebie, świata, aby znaleźć wewnętrzny spokój ducha, miłość i szczęście.

 

W 2019 roku za swoje zasługi biznesowe i bycie inspiracją dla czytelników na całym świecie została nominowana do Brytyjskiej nagrody dla przedsiębiorczych emigrantów Migrant Entrepreneur 2019, rozdawanej w Pałacu Westminster w Londynie.

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/monika-wisniewska.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie akceptujesz to (NACIŚNIJ W CELU AKCEPTACJI). Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.