A A A

Martin Lechowicz

Martin Lechowicz

Martin Lechowicz

Pisarz, publicysta, twórca piosenek, internetowy grajek. Najbardziej znany z piosenek na YouTube, ale ma też swoim koncie założenie radia internetowego KonteStacja, opublikowanie powieści na Kindle, denerwowanie premiera Tuska podczas próby cenzurowania internetu oraz napisanie donosu podczas audycji na żywo na samego siebie. Donos zakończył się pełnym powodzeniem i Martin Lechowicz został oficjalnie ogłoszony zajadłym Żydem oraz zaciekłym polonofobem. Oprócz tego kreacjonista, propagator czytania Biblii i baron Sealandii (God save the prince!)

Jego dystans do rzeczywistości i sarkastyczny stosunek do świata można śledzić na stronie www.nawalony.com. Strona, zgodnie ze swoją nazwą, czasem nawala. Ale nie należy się zrażać. Nawalona strona nie stanowi w Polsce żadnego problemu.

W 2010 roku opublikował powieść "Teoria Portali", która jest o wiele lepsza niż ten zbiór opowiadań, albowiem jest droższa, i autor więcej na niej zarabia. Warto zaznaczyć, że "Teoria Portali" jako jedna z pierwszych polskojęzycznych powieści została opublikowana w sklepie Amazon.com, mimo, że na liście obsługiwanych języków nie ma języka polskiego. Jest za to swahili. Widocznie mniej się czyta po polsku niż w swahili.

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/martin-lechowicz.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Self-publisher

Lista publikacji: