A A A

Alex Black

Alex Black

Alex Black

Z urodzenia zielonogórzanka, z wyboru kosmopolityczny włóczykij.

Większość dorosłego życia spędziłam za granicą. Mieszkałam w Szwajcarii i Francji. Studiowałam dziennikarstwo, zdrowie publiczne oraz niekonwencjonalne metody leczenia. Pracuję w branży paramedycznej ale to z pisaniem wiążę moją przyszłość.  

Od dziecka coś tam sobie pisałam. Trochę lepiej lub trochę gorzej, grafomańsko czy szaleńczo. Z oddaniem składałam małe książeczki z papieru i ”wydawałam’’  kolejne tomiki „Przygód Pimpka i Bimbka”.

Piszę bo…  w światach wykreowanych w mojej głowie czuję się chyba najlepiej i brnę w tę pisarską przygodę, gdyż pisząc jestem tam gdzie chcę być. I z reguły czuję się tam świetnie.

Koty poznałam przez przypadek,  obserwowałam je, uczyłam się ich. Zafascynowały mnie na tyle, że zaowocowało to przyjaźnią i małym e-bookiem.

Jednakże moim ulubionym gatunkiem jest powieść. Proces tworzenia mnie pochłania i pasjonuje, lecz ukończenie obecnie pisanej powieści jest dla mnie wyzwaniem. Moim tematem są losy niezwykłych kobiet, ich życie, siła charakteru, oraz przyjaźnie silniejsze niż wszystko…

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/margaret7hotmailfr.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: autor

Lista publikacji: