Panel autora Strefa autora Zaloguj się
A A A

Marcin Halski

Marcin Halski

Marcin Halski

Rocznik 1986. Urodził się w Piekarach Śląskich i mieszkał w nich przez ćwierć wieku. Niektórzy mówią, że jest niepoprawnym marzycielem. Jednak Ci, którzy go znają twierdzą, że powinien urodzić się w innym, równoległym świecie. Ukończył filozofię, pracował w różnych sektorach, by przyglądać się ludziom i mechanizmom ich działania. W głębi duszy pisarz, bo dla niego słowo jest magią, a zarazem balsamem dla duszy. Uwielbia książki, głównie fantasy oraz muzykę - czerpie natchnienie czytając i grając na gitarze.

 

Obecnie żyje w niewielkim, spokojnym mieście niedaleko Piekar, w którym dzieli siebie z miłością swego życia, którą jest syn i jego mama. Jest też współlokatorem dwóch nie do końca stabilnych emocjonalnie kotów.

 

W 2020 roku zadebiutował książką, a właściwie poradnikiem, pełnym humoru i spostrzeżeń, dotyczących życia dwojga ludzi pt. „Dlaczego szczęśliwy człowiek nie żeni się z kobietą” oraz mroczną powieścią post-apo "Chrystusowa Ziemia"

 

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/marcin-halski.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Self-publisher

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie akceptujesz to (NACIŚNIJ W CELU AKCEPTACJI). Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.