A A A

Małgorzata Sambor-Cao

Małgorzata Sambor-Cao

Małgorzata Sambor-Cao

Z wykształcenia matematyk, z pasji pisarka. Swoim życiem udowadnia, że jeśli znajdzie się w sobie odwagę i determinację, to można naprawdę wiele, a nawet najboleśniejsze porażki mogą stać się inspiracją w drodze do sukcesu. Potrzebna jest jednak do tego odwaga i determinacja, by wykraczać poza to, co znajome i oswojone. Po latach życia „cudzym życiem” i spełniania oczekiwań innych, wybrała swoją drogę i wzięła los w swoje ręce. „Sapere Aude” było zarówno efektem porządkowania życia, jak i źródłem siły w tym niełatwym okresie.

 

Rozczarowana sytuacją na rynku wydawniczym w Polsce zdecydowała się samodzielnie wydać swoją książkę. Chodzenie własnymi drogami ma swoją cenę, ale dużo więcej kosztuje porzucenie marzeń. Żyje nie rezygnując z tego, co dla niej ważne, choć ta droga czasami okazuje się bardzo wymagająca.

 

Na rynku dostępne są już dwa tomy „Sapere Aude” – książki, która ma wszystko, czego można oczekiwać od dobrej powieści: wyrazistych, ale niejednoznacznych bohaterów, wciągającą akcje, wartkie dialogi. To książka, która budzi silne emocje. Książka, która żyje w czytelnikach nawet wtedy, gdy już odłożą ją na półkę.

Adres internetowy: www.sapereaude.com.pl
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Self-publisher