A A A

Kinga Bogdańska

Kinga Bogdańska

Kinga Bogdańska

Trener Biznesu, Trener Mocnych Stron, certyfikowany trener FRIS®, Mentorka Kobiet Spełnionych, autorka książki „Mistrzyni Swojego Życia”, wielu ebooków i unikalnych programów dla kobiet, współautorka kilku książek, mówca motywacyjny, współprowadząca audycję w Radio Pasja „Stacja Motywacja”.

Jest autorką programu rozwojowego „MISTRZOWSKA AKADEMIA”, za który zdobyła statuetkę Bestseller Roku 2018 w kategorii program mentoringowy dla kobiet.

W 2017 roku odebrała statuetkę Lwica Biznesu Magazynu Law Business Quality, w 2018 i 2019 roku nagrodę Diamenty Kobiecego Biznesu.

2019 rok zakończyła z nagrodą TRENER ROKU 2019. Rok 2020 rozpoczęła ze statuetką KOBIETA KTÓRA INSPRUJE.

Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu zdobywanemu przez ponad 15 lat, jest doceniana przez grono klientów z pierwszych stron gazet oraz liczne firmy, dla których prowadzi treningi, warsztaty, procesy zmian.

Do współpracy zapraszają ją: korporacje, resort sprawiedliwości, placówki edukacyjne, administracja publiczna, marki kobiece, ale także sektory, w których dominują męskie zespoły, np.. branża IT. Wspiera te branże pomagając zespołom w zarządzaniu zmianą oraz kryzysem. Wykorzystując kwestionariusze FRIS® oraz Strengths Explorer diagnozuje wrodzone talenty i na ich podstawie buduje synergiczne zespoły.

Od wielu lat wspiera kobiety w budowaniu autentycznej pewności siebie oraz radzeniu sobie ze stresem i zarządzaniu emocjami. Jej sztandarowym projektem jest Akademia Liderek w której już wzięło udział ponad 1000 zadowolonych kobiet oraz SILNA MIMO WSZYSTKO- warsztaty podczas których uczestniczki uczą się nazywać swoje emocje, diagnozują swoje reakcje na stres oraz odkrywają obszary które mogą być ich siłą w trudnych życiowych momentach.

Zakochana w naturze oraz mocy z niej pochodzącej stworzyła naturalne olejowe perfumy SENS by Kinga Bogdańska. Terapeutyczna moc 12 olejków ma oddziaływać na wiele obszarów : poprawić nastrój, podnieść energię, obudzić kobiecość, wzmocnić pewność siebie i zrelaksować kiedy ciało potrzebuje odetchnąć. Idąc za potrzebami Klientek stworzyła świece sojowe do masażu o tym samym zapachu oraz niebawem odbędzie się premiera balsamu do ciała o zapachu SENS zawierającego feromony.

 

Link do FP: https://www.facebook.com/Kinga-Bogdańska-Mentorka-Kobiet-Mistrzyń-Swojego-Życia-216201621756468/

Link do FP SENS: https://www.facebook.com/SENSbyKingaBogdanska/

 

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/kinga-bogdanska.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Self-publisher

Lista publikacji: