A A A

Kamil Myszkowski

Kamil Myszkowski

Kamil Myszkowski

student politologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Sosnowiczanin urodzony w Leżajsku. Co cztery lata obchodzi urodziny i cieszy się, że będzie wiecznie młody.

Od dwóch lat zajmuje się fotografią otworkową, czyli fotografią bez obiektywu. Często można go spotkać  spacerującego po ulicach Sosnowca i okolicznych miast z kilkoma puszkami, które pełnią funkcję aparatu.  Zdjęcia wykonane w ten sposób maja zaburzoną perspektywę, są tajemnicze, widać na nich grę promieni słonecznych. Zauroczenie tą techniką tłumaczy podekscytowaniem, które towarzyszy mu przy każdej wizycie w ciemni fotograficznej. Gdy pochylony nad kuwetą oczekuje z napięciem na wyłonienie się obrazu i gdy już wie że zdjęcie wyszło niespodziewanie dobrze. Ponieważ nigdy do końca nie spodziewa się efektu jaki osiągnie po naświetleniu papieru fotograficznego, nigdy nie wiem co wyjdzie.

Członek i współtwórca Grupy Fotograficznej „Poza Kadrem” działającej przy Miejskim Domu Kultury „Kazimierz” w Sosnowcu. Uczestnik kilku wystaw fotograficznych. Swoimi zdjęciami ilustrował między innymi ostatnie dzieło Arkadiusza R. Skowrona – „ChmurnoRYJność w synonimie hipnozy”.

Od pięciu lat członek Związku Harcerstwa Polskiego. Drużynowy 17 Sosnowieckiej Drużyny Harcerskiej „Othalan”. Wspólnie z drużyną organizował liczne przedsięwzięcia kulturalne, takie jak: koncerty, konkursy, wystawy, spektakle teatralne i happeningi.

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/kamil-myszkowski.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Grafik

Lista publikacji: