Panel autora Strefa autora Zaloguj się
A A A

Joanna Malinowska

Joanna Malinowska

Joanna Malinowska

Jestem dziennikarką, wnikliwie obserwującą świat i ludzi. Odkąd pamiętam, zadaję pytania i cierpliwie czekam na odpowiedź. Brak takowej również jest dla mnie odpowiedzią, w zależności od kontekstu i sytuacji. Pasjonuje mnie nauka i ludzki geniusz, od ponad 10 lat realizuję filmy dokumentalne i popularnonaukowe, zadając najgłupsze pytania najmądrzejszym umysłom.

Jednak są pytania, na które nikt nie udzielił mi odpowiedzi. Jedno z nich brzmi: Jak się teraz czuję i dlaczego? Każdy sam musi sobie je zadać i zmierzyć się z odpowiedzią. To nie jest głupie, ani kurtuazyjne pytanie. Jest jednym z kroków na drodze do poznania siebie.

Z pełnego przekonania, że bycie naturalnym i prawdziwym człowiekiem, jest siłą i koniecznością w dzisiejszym świecie, a nie słabością, jak dotąd sądziliśmy, urodziły się „Gwiezdne Dzieci. Baśń dla dorosłych, którzy nie utracili wewnętrznej wrażliwości”.

Jestem żoną i mamą dwóch pięknych córek. Urodziłam się 1 września 1972 roku i wciąż żyję.

 

Joanna Malinowska

 

Autor w serwisie: http://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/joanna-malinowska.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie akceptujesz to (NACIŚNIJ W CELU AKCEPTACJI). Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.