Panel autora Strefa autora Zaloguj się
A A A

Jarosław Widełka

Jarosław Widełka

Jarosław Widełka

Z wykształcenia jestem specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Ukończyłem uzupełniające studia magisterskie w specjalizacji zarządzania zasobami ludzkimi na Wydziale Zarządzania, Administracji i Informatyki WWSZiP w Wałbrzychu. Posiadam również dyplom licencjata zdobyty na wydziale Pedagogiki PWSZ, także w Wałbrzychu. Mam 31 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczynałem w branży ochrony, w której poznałem wiele stanowisk, aż do kierowania pracą zespołu ponad 30-tu pracowników. Byłem odpowiedzialny - poza sprawami ochronnymi, również za atmosferę pracy oddziału  i za sprawy ogólnokadrowe. Aktualnie jestem funkcjonariuszem Służby Więziennej oraz prowadzę działalność gospodarczą.

Wolny czas poświęcam rodzinie, mam żonę i córkę. Ponad to pielęgnuje swoje pasję, czyli paintball oraz piłkę nożną. Obie dyscypliny również z zamiłowaniem aktywnie uprawiam.

Celem na najbliższą przyszłość są podyplomowe studia na kierunku coaching, a następnie studia doktoranckie.

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/jaroslaw-widelka.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie akceptujesz to (NACIŚNIJ W CELU AKCEPTACJI). Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.