A A A

Jarosław Prusiński

Jarosław Prusiński

Jarosław Prusiński

Jarosław Prusiński, absolwent Politechnii i zarządzania.
Miłośnik literatury, poezji śpiewanej i fotografii.
"szary Mag" jest debiutancką powieścią autora, która znalazła uznanie nie tylko wśród miłośników gatunku.
Świat bohaterów powieści nie jest powieleniem utartych ścieżek, został stworzony od nowa, czytelnik sam musi go odkryć i zrozumieć. Nietypowa narracja pokazuje ten świat z różnych punktów widzenia, opowieść wciąga, daje do myślenia.
Wkrótce w ręce czytelników zostaną oddane dwa kolejne tomy (już pełnowymiarowe): "Szary Mag-Sahi" oraz "Szary Mag-Wielka Księga". Na wydanie czeka również tom opowiadań Science Fiction, pod tytułem: "Vortex".

Jarosław Prusiński sam siebie określa jako pisarza z gatunku SF, choć do tej pory poza zbiorami opowiadań (Vortex i Niedopowiedziane) nie wydał książki, którą można by określić jako czyste SF. Autor z wdziękiem odnajduje się na pograniczu gatunków. Jego debiutem była powieść fantasy pod tytułem Szary Mag, a kolejną pełnowymiarową pozycją była książka w realiach historycznych dawnej Polski - Zapomniani Bogowie. Słowiańska opowieść, która tak jak poprzednie tytuły podbiła serca Czytelników (m. innymi trafiła do finału plebiscytu Brakująca Litera na książkę roku 2017).

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/jaroslaw-prusinski.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Self-publisher

Lista publikacji:


e-book (PDF)e-book (EPUB)e-book (MOBI)
Vortex
Vortex