Panel autora Strefa autora Zaloguj się
A A A

Jacek Jarecki

Jacek Jarecki

Jacek Jarecki

Jacek Jarecki (1963) — mieszkaniec Goliny, niewielkiego miasteczka koło Konina. Do obecnego swojego pisarstwa wrócił po dwudziestu latach przerwy. Wcześniej pisał komentarze do wydarzeń politycznych. Potem doszedł do wniosku, że lepiej postrzegane są takie komentarze w wersji humoresek z tym humorem na odpowiednim poziomie. Nie trzeba być wybitnie spostrzegawczym by dostrzec, że nasza współczesna literatura cierpi dotkliwie z powodu braku tekstów pozornie ulotnych, tekstów nie podlanych ciężkimi egzystencjalnymi sosami. Pisał też wiersze, drukowane pojedynczo w różnych gazetach. Ma na swoim koncie również tomik, który sam autor określił jako taki „podziemny”, bo z drutem kolczastym na okładce.

Pisanie to rodzinne hobby. Autorowi udało się spotkać na swojej drodze życiowej wspaniałą żonę, która również trudni się pisarstwem. Ma trójkę dzieci. Jest też młodym dziadkiem. Na co dzień Pan Jacek Jarecki wkleja swoje teksty na portalach internetowych: „tekstowisko”, „niepoprawni”, „salon24” i w wielu innych równie zacnych miejscach.

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/jacek-jarecki.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor


Lista publikacji:

e-book (PDF)e-book (EPUB)e-book (MOBI)
Wypisy z księgi mroku
e-book (PDF)e-book (EPUB)książka papierowae-book (MOBI)
Prawo do powrotu
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie akceptujesz to (NACIŚNIJ W CELU AKCEPTACJI). Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.