A A A

Grzegorz Mucha

Grzegorz Mucha

Grzegorz Mucha

Autor książki mieszka w Katowicach. Po zdobyciu dyplomu pracował w instytucjach związanych z kulturą, gdzie zajmował się marketingiem. Prowadził też galerię sztuki. Pod koniec lat 90. zaczął pisać recenzje i relacje z wydarzeń muzycznych, publikowane w portalach internetowych, miejskich informatorach i pismach społeczno-kulturalnych. Aktualnie kontynuuje pracę dziennikarską.

Jego pierwsza publikacja literacka miała miejsce w marcu 2003 roku w miesięczniku „Śląsk”. Później jeszcze pięć razy zamieszczano jego opowiadania w tym piśmie, a także w kwartalniku „Opcje”, poznańskim „Pro Arte” (także w wydaniu internetowym), piśmie „Portret” i węgierskim periodyku literackim „Magyar Naplo”. W 2005 r. wydał zbiór opowiadań pt. Kobiety i czas, promowany podczas spotkań z czytelnikami. W 2013 r. ukazała się książka London Eye - dzienniki szczęśliwe.

Ceni sobie poznawanie świata. Odwiedził wiele krajów w Europie i Azji Południowo-Wschodniej. Ale chętnie udaje się też w podróże krótkie (np. w góry). Dużo czyta, a poza literaturą interesuje się muzyką, filmem i teatrem.

 

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/grzegorz-mucha.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Self-publisher

Lista publikacji: