A A A

Anna Kamonciak

Anna Kamonciak

Anna Kamonciak

Jestem certyfikowanym muzykoterapeutą komórkowym oraz terapeutą technik zaawansowanychLife Flow Therapy.

Dzielę się od wielu lat aktywnie swoją pasją poprzez koncerty relaksacyjne, koncerty improwizacji muzycznych w Polsce i za granicą, indywidualne sesje muzykoterapii, warsztaty i szkolenia dla dzieci, młodzieży, nauczyciel, firm oraz osób indywidualnych.

Dlaczego muzyka, dlaczego terapie i pomoc w leczeniu….?

Od dziecka chciałam pomagać i leczyć ludzi jednak widok krwi spowodował, że nie zostałam lekarzem.

 

W mojej rodzinie muzyka była zawsze wszechobecna, mama grała na skrzypcach, była nauczycielem muzyki zarażając mnie swoją pasją. Jeszcze jako dziecko podejmowałam wiele prób grania na różnych instrumentach – pianino, gitara, mandolina, cymbałki czy flet, ale granie z nut i mozolne ćwiczenia nie były  moim przeznaczeniem. Przez wiele lat poszukiwałam instrumentów które pozwolą mi grać bez nut, improwizować i grać ze słuchu.

Od zawsze widziałam że muzyka łagodzi obyczaje,redukuje stres poprawia nastrój ale czułam też że leczy.

Po wielu latach gdy po raz pierwszy spotkałam Tomka Czartoryskiego i jego warsztat masażu dźwiękiem mis wiedziałam że znalazłam tego co szukałam całe moje życie . Potem były warsztaty Mistrzostwa Gongu z Donem Conraux i następnie kamertony …  i …. strojone rury, strojone dzwony wietrzne i ….. wiele wiele innych instrumentów  które co chwilę pojawiają się na mojej drodze.

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskie. Studiowałam również w King Street College w Londynie.

Z zamiłowania podróżnik, malarka, grafik komputerowy, rzeźbiarka, ceramik. Zafascynowana kulturą Indii północno- wschodnich, kulturą buddyjską, Nepalem. Moją miłością są Himalaje, które za każdym razem odkrywam  na nowo. Każda podróż to również odkrywanie nowych dźwięków i instrumentów, gdyż świat dla mnie to właśnie dźwięki, kolory i odczuwanie.

 

 

http://lifesoundflow.wordpress.com

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/anna-kamonciak.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Grafik

Lista publikacji: