A A A

Anna Guzior-Rutyna

Anna Guzior-Rutyna

Anna Guzior-Rutyna

Nazywam się Anna Guzior-Rutyna. Jestem swatką i coachem relacji. Mam najwspanialszą pracę na świecie – łącze samotne serducha. Pomagam kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, uczę skutecznego randkowania, dzięki wiedzy w zakresie relacji damsko-męskich i doświadczenia Swatki. Połączyłam wiele par, dzięki indywidualnym konsultacjom pomogłam kolejnym w znalezieniu przyczyn bezowocnych, długoletnich poszukiwań partnera.
Działam na wielu płaszczyznach:

❤️Jestem autorką książek: Zolytowy Poradnik Randkowy, Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż?
❤️Tekstu piosenki „Scenariusz”, która ukazała się na płycie „Bydzie Impreza” zespołu Muzykanty,
❤️Pomysłodawczynią akcji: #bezpiecznarandka

Moje wywiady i kulisy pracy do tej pory znalazły się m.in. w takich mediach, jak: „Dzień Dobry TVN”, Pytanie na Śniadanie TVP2, TVP3 Olsztyn, Teleexpress, „Po Godzinach” w TVT Telewizja Regionalna, Telewizja TVS, Nauka Jazdy TTV, Radio Silesia, Radio Olsztyn, Polskie Radio RDC, Radio eM, Gazeta Wyborcza, Świat Kobiety, Dobre Rady, Chwila dla Ciebie, Takie Jest Życie, Głos Seniora, Dar Seniora, Nasze Miasto Czerwionka-Leszczyny, Kurier, Tygodnik Regionalny Nowiny, Tygodnik Rybnicki, Głos Czerwionki-Leszczyn i nie tylko, Dziennik Zachodni,Kobieta ze Śląska.pl,natemat.pl, rybnik.naszemiasto.pl, eska.pl
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą Artura, Alana i Amelki. Pochodzę z Rudy Śląskiej, ale obecnie mieszkam z dziećmi i z mężem w Czerwionce-Leszczynach. Uwielbiam czytać książki, śpiewać najmłodszej córeczce kołysanki, które sama wymyślam, lubię spędzać czas aktywnie z rodziną, słuchać muzyki i poznawać nowe smaki. Wierzę w prawo przyciągania, mam mapę marzeń i stosuję afirmację. Jestem optymistycznie nastawiona do świata i ludzi, zawsze szukam dobra w każdym człowieku i widzę światło tam, gdzie inni widzą mrok.

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/anna-guzior-rutyna.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Self-publisher

Lista publikacji: