A A A

Andrzej Popielski

Andrzej Popielski

Andrzej Popielski

Andrzej Popielski to dziennikarz prasowy i fotograf. Warszawska Starówka była pejzażem jego młodości - żywi do niej gorący sentyment. Literacko zadebiutował późno. Poezja zanęciła go urodą słów i myśli. Tworzy głównie dla własnej przyjemności. Jest członkiem Klubu Kreatywnego Pisania przy Instytucie Sztuki Literackiej.

Andrzej Popielski ukończył studia nauk politycznych oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jest autorem kilkuset publikacji prasowych – informacji, felietonów i reportaży – głównie branżowych i specjalistycznych o tematyce okołotechnicznej, a także zamówień publicznych, samorządowej, bezpieczeństwa, kryminalnej i innych.

Prywatnie ma różne zainteresowania. Fotografia jest jego zawodowym i hobbystycznym zajęciem. W młodości był krótko uczniem artysty fotografika Marka Holzmana, portrecisty i dokumentalisty miesięcznika „Polska”, ważnego miejsca w historii polskiej fotografii. Jest autorem niebanalnych zdjęć „końskich”, niektórych na pograniczu malarstwa. Zobacz jego stronę internetową: www.aspop.com.pl

Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/andrzej-popielski.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Self-publisher

Lista publikacji: