A A A

Agata Gójska

Agata Gójska

Agata Gójska

W swoich powieściach piszę wszystko to, czego powiedzieć mi nie wypada. W arkuszach tekstu można mówić o tym, o czym się chce i nie musi to być okrutnie racjonalne. Dialogi mogą być cięte, reakcje impulsywne, a życie porywające. Żeby opisać jego nieszablonowość często sam racjonalizm to za mało. Dlatego nie przestaję i ciągle coś piszę, choć szczególnie upodobałam sobie Meryl Hall i jej świat. Nie będzie jutra to początek czegoś większego, bo chociaż Harenhall jest ciemne i niebezpieczne to również nieskończenie inspirujące.

Jestem młodą osobą i jak na swój wiek mogę powiedzieć, że mam szczęście. Skończyłam studia, mieszkam z mężem, rodzina mnie wspiera, mam stabilną pracę przez pięć dni w tygodniu po osiem godzin dziennie. Brakuje w tym jedynie spełnienia zawodowego, które osiągam pisząc. Jestem wtedy zupełnie innym człowiekiem. Osoby, które znają mnie osobiście i czytały moje teksty zgodnie twierdzą, że Agata pisarz, a Agata przyjaciel to kompletnie dwie różne persony.

Na co dzień staram się myśleć optymistycznie i łatwo mnie rozbawić. Małe rzeczy sprawiają mi radość np. jak spadnie mi w kuchni kanapka i nie przyklei się masłem do podłogi. Te wszystkie złe rzeczy, które we mnie siedzą lądują na papierze. Nie noszę ich z sobą na co dzień.


Autor w serwisie: https://www.e-bookowo.pl/nasi-autorzy/agata-gojska.html
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor

Lista publikacji: