Panel autora Strefa autora Zaloguj się
A A A

Adrian Gostomski

Adrian Gostomski

Adrian Gostomski

Adrian Gostomski to człowiek mający obsesję na punkcie procesów mentalnych i tych związanych z ciałem fizycznym. To pasjonat psychologii sukcesu. Na co dzień zgłębia zagadnienia dotyczące ludzkiej fizyczności oraz natury ludzkiego umysłu i nieustannie z nimi eksperymentuje.

 

Autor głęboko wierzy, że każdy z nas może w swoim życiu osiągnąć dosłownie wszystko, czego tylko zapragnie. W jego słowniku nie istnieje zwrot to niemożliwe, ponieważ doskonale zdaje on sobie sprawę z tego, że tego typu sformułowania potrafią bardzo skutecznie uśmiercić każde ludzkie marzenie.

 

Gostomski prowadzi vlog, który znajdziesz pod adresem: www.AdrianGostomski.pl. Publikowane tam materiały filmowe dotyczą różnych sfer życiowych. Przeważająca część jego treści dotyczy jednak głównych zainteresowań autora tj. funkcjonowania ciała i umysłu.

 

Jeżeli chcesz skontaktować się z autorem osobiście, odwiedź jego stronę, na której znajdziesz potrzebny do zrealizowania tego celu formularz.

Adres internetowy: brak
Jest członkiem: E-bookowo
Jako: Autor,Self-publisher

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie akceptujesz to (NACIŚNIJ W CELU AKCEPTACJI). Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.