Panel autora Strefa autora Zaloguj się
A A A

Olo

Olo
9.99 pln
9.99 pln
9.99 pln
Jeżeli posiadasz rabat indywidualny, przed dodaniem produktu do koszyka - zaloguj się

Olo

wydawnictwo: Self-Publishing
kupując teraz e-book (PDF) zamiast 9.99 pln łącznie zapłacisz 9.59 pln
kupując teraz e-book (EPUB) zamiast 9.99 pln łącznie zapłacisz 9.59 pln
kupując teraz e-book (MOBI) zamiast 9.99 pln łącznie zapłacisz 9.59 pln

 Opis

 

 



Miało być pięknie i bezpiecznie jak w szwajcarskim banku, a wyszło jak zwykle.

Życie Ola zmieniło się w koszmar. Nagle zaczęli go prześladować bezwzględni szefowie, piękne kobiety oraz zwierzątko domowe z piekła rodem. Marzył tylko o porządnej pracy, fajnej dziewczynie i byciu wiernym własnym zasadom. Jednak w czasach kryzysu jedyne, czego można być pewnym, to pech oraz dziwaczne niespodzianki. Nawet złota rybka nie chce już współpracować na normalnych warunkach i przysparza więcej problemów niż pożytku. Na dodatek zużywa cenny alkohol.

Mimo wszystko Olo ma duszę wojownika i żywcem go nie wezmą ...

Przyprawiona ciętym dowcipem opowieść o młodym pechowcu-buntowniku. Idealna dla miłośników J. Chmielewskiej, J. Clarksona, Bridget Jones, Californication i złocistego trunku z pianką.

 O autorze

M.M. Galik

M.M. Galik

 Opinie i oceny

Jeśli masz opinię na temat powyższego produktu, podziel się nią z innymi. Możesz rówież ocenić ten produkt.

Autor:
Opis:
Ocena:
 
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie akceptujesz to (NACIŚNIJ W CELU AKCEPTACJI). Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.