A A A

Kropla magii

Kropla magii
18.00 pln
0.00 pln
brak
18.00 pln
38.00 pln
brak
18.00 pln

Kropla magii

wydawnictwo: e-bookowo

 Opis

 

PREMIERA 5 sierpnia 2021

 

 

Bywa, że jedno błahe wydarzenie potrafi zaważyć na całym życiu – zmienić wszystko na dobre lub na złe. Ale czy na pewno? Może determinacja i upór czasem wystarczą, by pokonać przeszkody na pierwszy rzut oka niemożliwe do sforsowania?

Wioletta wiedzie dość niezwykłą egzystencję, pracując jako kelnerka w pubie dla istot nadprzyrodzonych. Jednak jej życie jest niekompletne i wyraźnie czuje, że czegoś jej w nim brakuje. Jak się okazuje, intuicja jej nie zawodzi, bowiem pewnego dnia przez przypadek dowiaduje się, że w wyniku pewnego niefortunnego zaklęcia zapomniała o czymś niezwykle istotnym. Czy uda się jej się odzyskać to, co straciła?

 

patronat_kropla-magii-minipx.jpg (2021-07-14 07:55:00)

 

Pub Luna ponownie zaprasza w swoje progi! Jednak jeżeli myśleliście, że jesteście już przygotowani na wszelkiego rodzaju wariactwa, jakie mogą Was tam spotkać, będziecie mocno zaskoczeni! Oliwia Tybulewicz udowadnia, że chowa w rękawie jeszcze niejednego asa i tym razem postanawia całkowicie zamieszać w stworzonym przez siebie świecie. Przygotujcie się więc lepiej na zabawy z czasem, alternatywnymi światami, odpowiednio ubierzcie na wilkołacze wesele i nie zapomnijcie przygotować na magonalia. I zapewniam, że nie zabraknie Wam okazji do szczerego śmiechu podczas lektury – nie tylko za sprawą nieszczęsnych studentów magii. Ale co tu dużo mówić, na to chyba nie da się przygotować – to trzeba przeżyć w doborowym towarzystwie, do jakiego z pewnością można zaliczyć Wiolettę i resztę zwariowanej zgrai bywalców Luny.
Sara Glanc, Kosz z Książkami

RECENZJE

https://sztukater.pl/ksiazki/item/38454-kropla-magii.html

 O autorze

Oliwia Tybulewicz

Oliwia Tybulewicz

 

Urodziła się w Bydgoszczy, obecnie mieszka w Trójmieście. Jest absolwentką teorii ekonomii na UMK, choć wybierając studia zastanawiała się też nad filologią angielską i japonistyką. Uwielbia podróże, gry planszowe, kulturę Japonii i klimat lat osiemdziesiątych XX wieku.

Czytaj więcej

 Opinie i oceny

Jeśli masz opinię na temat powyższego produktu, podziel się nią z innymi. Możesz rówież ocenić ten produkt.

Autor:
Opis:
Ocena:
 
na

Kropla magii

głosowało 1 osób oceniając publikację na 4.00
Anonim (2021-08-25 17:38:29)
Witajcie mam dzisiaj dla was recenzję książki, która miała ostatnio swoją premierę dokładniej chodzi o najnowszą książkę z serii "Kropla życia" czyli "Kropla magii" to trzeci tom przygód kelnerki Wioletty pracującej w niezwykłym barze "Luna ". Oczywiście i tym razem nie może zabraknąć tajemnicy, którą trzeba rozwikłać. Jednak tego co czeka na nas w tym tomie nawet główna bohaterka nie mogła przewidzieć. Czy jej dotychczasowe życie zmieni się już na zawsze, czy uda jej się wrócić do tego co było? Czeka ją walka z przeciwnościami losu, by odzyskać to co utraciła. Nie będę wam więcej zdradzać, ponieważ jeśli nie znacie poprzednich tomów to musicie je nadrobić przed przeczytaniem tego. Czeka was nowa przygoda z ulubionymi bohaterami. Kolejne tajemnice i oczywiście kontynuacja wątków. Co jest cudowne w tej serii to brak powtarzalność głównej historii. Wiadomo mamy te same postacie jednak każdy tom jest inną opowieścią łączącą się z innymi faktami.