A A A

Dziewczyna z Isstad

Dziewczyna z Isstad
20.00 pln
brak
20.00 pln
brak
20.00 pln
brak

Dziewczyna z Isstad

seria Dzieci Yggdrasilu tom I
wydawnictwo: e-bookowo

 Opis

 

PREMIERA 4 stycznia 2023

 

 

"Dziewczyna z Isstad" to pierwsza część serii pod tytułem "Dzieci Yggdrasilu". Opowiada o losach Urliki, zaginionej córki Eriki i Urlika, ostatnich władców Isstad, tajemnego królestwa łowców wampirów, które zostało założone przez legendarnych braci Gunnara Mądrego i Mikkela Pogromcę Smoka podczas ich wyprawy na Ruś Kijowską. Urlika pod przybranym imieniem Pola wychowywała się w rodzinie zastępczej i rozpoczęła studia na kierunku, który jak się okazało, nie bardzo ją interesuje, ale jest dla niej ucieczką przed dorosłością, aż przez bezmyślność swojej współlokatorki Roksany, po 19 latach o jej istnieniu dowiaduje się Egil, zdrajca, który przy jej narodzinach doprowadził do śmierci władców Isstad i wywiezienia Urliki z królestwa. Pola musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości, nauczyć się władać królestwem, a także okiełznać i zrozumieć własną moc, gdyż jako potomkini w prostej linii pierwszej władczyni Isstad, Götildy, posiada moc władania pradawną magią krwi.

 Opinie i oceny

Jeśli masz opinię na temat powyższego produktu, podziel się nią z innymi. Możesz rówież ocenić ten produkt.

Autor:
Opis:
Ocena:
 
na

Dziewczyna z Isstad

głosowało 4 osób oceniając publikację na 4.00
Marta (2023-03-31 10:59:09)
Duże miasto, pokój w akademiku, sesja za pasem, a gdzieś na obrzeżach miasta – nocna impreza dla snobów. A chwilę później – elf za drzewie za oknem, ogromny zamek, nierzeczywista prawda o sobie, w którą tak trudno uwierzyć. Drugie życie. Inne, równoległe. Fascynujące. Tę mroczną powieść z pogranicza jawy i snu czyta się z zapartym tchem. Tu nic nie jest pewne i oczywiste. Warto się o tym przekonać osobiście. Polecam!
Małgorzata (2023-01-11 11:27:44)
Przeczytałam jednym tchem...I czekam na dalsze części...czyta się miło, lekko i przyjemnie...
Anonim (2023-01-07 13:52:57)
Przyjemna lektura ciekawie się zapowiadającej serii. Jeśli lubisz klimaty fantasy, ta książka jest dla ciebie.
magdaxd (2023-01-06 18:51:39)
Warto podkreślić, że autorka tej książki uwielbia trollować ludzi na portalu Filmweb ludzi pod swoim nickiem "magdaxd". Powinno to być w tutejszym opisie pod jej zdjęciem.