Panel autora Strefa autora Zaloguj się
A A A

W co wierzą dorośli?

W co wierzą dorośli?
8.00 pln
brak
8.00 pln
brak
8.00 pln
brak

W co wierzą dorośli?

z cyklu: Frania chce wiedzieć
wydawnictwo: e-bookowo
kupując teraz e-book (PDF) zamiast 8.00 pln łącznie zapłacisz 7.36 pln
kupując teraz e-book (EPUB) zamiast 8.00 pln łącznie zapłacisz 7.36 pln
kupując teraz e-book (MOBI) zamiast 8.00 pln łącznie zapłacisz 7.36 pln

 Opis

 

Ośmioletnia Frania lubi bawić się w detektywa i badać skomplikowany świat dorosłych. Zauważa pewnego dnia, że jej bliscy nie są zgodni w jednej sprawie - chodzenia do kościoła. Postanowiła przeprowadzić wywiad z każdym, kto będzie miał coś ciekawego do powiedzenia. Jej rodzina jest nietypowa - mama i tata mieszkają osobno, mają dwie oddzielne rodziny, dziadkowie są konserwatywni, jedna ciocia zwiedza świat, a druga mieszka w Londynie. Ponieważ każdy z dorosłych mówi coś innego, Frania ma ciężki orzech do zgryzienia.

„W co wierzą dorośli?” to książka promująca tolerancję religijną, w której w przystępny sposób z perspektywy dziecka pokazane są różne światy i różne poglądy dorosłych. Główne przesłanie jest takie, że każdy ma prawo do swojego zdania, swojego sposobu na życie i swoich wyborów. Książka ma na celu otworzyć dzieci na wszelkie inności. Biorąc pod uwagę, jak wiele wojen wybucha na tle religijnym, rozsądne wydaje się pokazywanie dzieciom od najmłodszych lat, że inności nie należy się bać, ani nią gardzić, bo każdy człowiek jest inny.

 

Anna Kapczyńska W co wierzą dorośli? by Katarzyna Krzan

 Opinie i oceny

Jeśli masz opinię na temat powyższego produktu, podziel się nią z innymi. Możesz rówież ocenić ten produkt.

Autor:
Opis:
Ocena:
 
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie akceptujesz to (NACIŚNIJ W CELU AKCEPTACJI). Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.